top of page

Podpora resocializace odsouzených: kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku v Otevřené věznici Jiřice

Dne 10. září 2023 byl dokončen další z řady našich odborných kurzů k podpoře resocializace českých vězňů. Tentokrát se jednalo o kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku v Otevřené věznici Jiřice, který realizujeme ve spolupráci s naším partnerem, společností ProEduCo, s.r.o. Společně pomáháme odsouzeným na jejich cestě po propuštění z výkonu trestu.


Kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku, který tentokrát probíhal v areálu Otevřené věznice Jiřice, úspěšně absolvovalo 14 vězňů. Tyto odborné kurzy představují další krok v resocializaci odsouzených a zvýšení jejich kompetencí na trhu práce po propuštění z výkonu trestu.

kurz v otevřené věznici Jiřice

Jsme rádi, že díky projektu VOL Práci můžeme pomoci odsouzeným, získat dovednosti a znalosti, které jim otevírají dveře k novým příležitostem a díky kterým mají šanci na nový život po propuštění z vězení. Kurz vysokozdvižného vozíku se dlouhodobě řadí mezi ty nejvíce vyhledávané aktivity, které pro odsouzené realizujeme nejen v Otevřené věznici Jiřice, ale i v několika dalších.


kurz v otevřené věznici Jiřice

Naše organizace se dlouhodobě zaměřuje na práci s odsouzenými a na rozvoj jejich odborných dovedností. Cílem je zlepšit uplatnění propuštěných na trhu práce a usnadnit jim začlenění zpět do společnosti.


kurz v otevřené věznici Jiřice

Důležitým partnerem v našich snahách je společnost ProEduCo, s.r.o., která nabízí odsouzeným, kromě odborných kurzů, i pracovní poradenství, pracovní diagnostiku a další vzdělávací aktivity zaměřené na zvyšování jejich odborných kompetencí na trhu práce. Tato spolupráce je součástí našeho společného závazku podporovat resocializaci a přispívat tak k lepší budoucnosti pro odsouzené i propuštěné, jejich rodiny i celou společnost.PODÍVEJTE SE NA VÍCE FOTOGRAFIÍ V NAŠÍ GALERII
Tato aktivita byla realizována v rámci projektu VOL Práci, reg. číslo: CZ.03.01.01/00/22_019/0000693, který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost plus a státního rozpočtu ČR.
Comments


bottom of page