top of page

9. ročník Yellow Ribbon Run: společně podporujeme táty s trestní minulostí

Dne 4. 6. 2024 jsme se jako jeden z hlavních partnerů Žluté stužky zúčastnili tiskové konference v hotelu Hilton, kde byl oficiálně prezentován 9. ročník Yellow Ribbon Run.


Ředitel Lukáš Salivar se ve svém příspěvku zaměřil na rozšíření spolupráce se Žlutou stužkou, na společné aktivity v roce 2024 v oblasti dětských dnů ve věznicích a především osvěty pro veřejnost, která je stále nutná a je v zájmu nás všech ji posilovat a nacházet cesty, jak ji podporovat.


Další řečníci – brig. gen. S. Michailidis, generální ředitel VS ČR, Mgr. Šárka Černá, metodička GŘ VS, ředitelka PMS Mgr. Andrea Matoušková, náměstek MSp. Mgr. Karel Dvořák a především hlavní organizátorka celé akce Dr. Gabriela Slováková zdůraznili smyl síťování a spolupráce mezi organizacemi v oblasti složitého tématu osob s trestní minulostí a pozvali všechny přítomné na běh 11. 6. 2024.


Patronem akcí 9. ročníku je závodník s trestní minulostí David Křížek.Veškeré další informace nejen o plánovaných akcích naleznete přímo na webových stránkách Žluté stužky


Comments


bottom of page