Vyhledat
  • LUCIE

Konference Insolvence 2019

Aktualizace: 10. čvn 2019

Dne 7. 6. 2019 proběhl v pražském Welness Hotelu Step již 6. ročník odborné konference zaměřené na insolvenční právo. Hlavním tématem byla zejména novela insolvenčního zákona, která vešla v účinnost 1. 6. 2019.


Vzhledem k tomu, že pro naše klienty (osoby ohrožené předlužeností, vězně a osoby propuštěné z výkonu trestu) je oddlužení mnohdy nejlepší způsob, jak se zbavit svých dluhů a začít žít opět plnohodnotný život, zúčastnili se letošního ročníku této konference i zástupci VOLONTÉ CZECH o.p.s.


Kromě novinek a změn, které s sebou novela insolvenčního zákona přináší, bylo zajímavé zjistit, jaký mají zástupci státního sektoru, soudů i insolvenční správci názor na neziskové organizace. Většina se shoduje na tom, že služby, které neziskový sektor svým klientům poskytuje je na velmi špatné a neprofesionální úrovni.


I díky tomuto zjištění musíme společně s naším týmem dluhových a právních poradců dokázat, že existují i takové neziskové organizace, které poskytují kvalitní služby. Věříme, že nejen díky našemu profesionálnímu týmu odborníků, se nám brzy podaří dokázat, že to, co děláme, má nejen smysl, ale i odborný základ.


0 zobrazení

© 2019 VOLONTÉ CZECH, o.p.s.